EB2532YA12-13.560M TR
- 型號描述:
- 共鳴器 13.56MHz 50ppm -40C +125C AEC-Q200
- 型號:
- EB2532YA12-13.560M TR
- 品牌:
- Ecliptek / Abracon
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 3000
- Load Capacitance
- 12pF
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Frequency Stability
- ±50ppm
- Frequency Tolerance
- ±30ppm
- Height - Seated (Max)
- 0.031" (0.80mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 80 Ohms
- Frequency
- 13.56 MHz